(Pülümür  Haber)

Pülümür Adliyesinde görevli bazı savcı  ve  yargıçların görev yerleri değiştirildi. Pülümür Cumhuriyet Başsavcısı Levent Doğuş, Pülümür Asliye Hukuk Hâkimi  Mustafa Oğuzhan Çelik ve Pülümür Asliye Ceza Mahkemesi Hâkimi Aykut Ercan, görev yerleri değiştirilen isimlerden.  Görev yerleri değiştirilen savcı ve yargıçlar onuruna veda yemeği düzenlendi. Pülümür Kayadibi Restoranda düzenlenen  yemeğe, İlçe Protokolü katıldı. Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal,  ilçeden ayrılan savcı ve yargıçlara  teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarı dileğinde bulundu.

Görev yeri değiştirilen Pülümür Cumhuriyet Başsavcısı Levent Doğuş’a, Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal ve Pülümür Cumhuriyet Savcısı İbrahim Akdağ tarafından plaket sunuldu.
Görev yeri değiştirilen Pülümür Asliye Hukuk Hâkimi Mustafa Oğuzhan Çelik’e, Kaymakam Mehmet Çağatay Çakal ve Cumhuriyet Savcısı İbrahim Akdağ tarafından plaket sunuldu.

Pülümür Cumhuriyet Başsavcısı Levent Doğuş, Pülümür Asliye Hukuk Hâkimi  Mustafa Oğuzhan Çelik ve Pülümür Asliye Ceza Mahkemesi Hâkimi Aykut Ercan, başka illere atandı.

Görev yeri değiştirilen Pülümür Asliye Ceza Hâkimi Aykut Ercan’a, Kaymakam Mehmet Çağatay Çakal ve Cumhuriyet Savcısı İbrahim Akdağ tarafından plaket sunuldu.

Görev yerleri değiştirilen savcı ve yargıçlar onuruna veda yemeği düzenlendi.

Pülümür Kayadibi Restoranda düzenlenen  yemeğe, İlçe Protokolü katıldı.

Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal,  ilçeden ayrılan savcı ve yargıçlara  teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarı dileğinde bulundu.

(Pülümür Haber, 7 Temmuz 2024)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir